Lesrooster

Zondag

Zondag

Vrij Fitness 9.00-11.00 uur Fitness zaal
TRX training 10.00-10.45 uur Aerobic zaal

Zaterdag

Zaterdag

Build your Body/Booty woman only 9.00-9.45 uur Aerobic zaal
Vrij Fitness 9.00-11.00 uur Fitness zaal
Vrijdag

Vrijdag

Begeleid fitness 8.00-8.45 uur Aerobic zaal
Begeleid fitness 9.00-9.45 uur Fitness zaal
Begeleid fitness 9.00-9.45 uur Iepenloftfitness
Body Sculpture 9.00-9.45 uur Aerobic zaal
Latin Moves 10.00-10.45 uur Aerobic zaal
Vrij Fitness 10.00-12.00 uur Fitness zaal
Jeugd Fitness jongens 12-15 jaar 17.00-17.45 uur Fitness zaal
Hiphop 12-15 jaar 18.00-18.45 uur Aerobiczaal
BodyBoxx 20.00-20.45 uur Iepenloffitness
Donderdag

Donderdag

Power Pilates 9.00-9.45 uur Aerobic zaal
NirvanaFitness 10.00-10.50 uur Aerobic zaal
Vrij Fitness 9.00-11.00 uur Fitness zaal
Kidswing 8-9 jaar 17.30-18.15 uur Aerobiczaal
Body Fit senioren 18.30-19.15 uur Aerobiczaal
Step training 2 19.30-20.15 uur Aerobic zaal
Bungee Fitness 20.30-21.15 uur Aerobic zaal
Begeleid Fitness 19.00 – 19.45 uur Fitness zaal
Vrij Fitness 20.00-21.30 uur Fitness zaal
Woensdag

Woensdag

Begeleid fitness 8.30-9.45 uur Iepenloftfitness
Vrij fitness 9.00-12.00 uur Fitness zaal
Steptraining 2 9.00-9.45 uur Aerobiczaal
Body Fit senioren 10.00-10.45 uur Aerobiczaal
Kidswing 5-7 jaar 15.30-16.15 uur Aerobiczaal
Kidswing 8-9 jaar 16.30-17.15 uur Aerobiczaal
Kidswing 10-11 jaar 17.30-18.15 uur Aerobiczaal
Build Your Body/Booty woman only 19.30-20.15 uur Aerobiczaal
Perfect Pilates 19.30-20.15 uur Aerobiczaal
Vrij Fitness 15.30-20.30 uur Fitness zaal
Grit Series 20.15-21.00 uur Iepenloftfitness
Dinsdag

Dinsdag

Begeleid Fitness 9.00-9.45 uur Fitness zaal
Fitness Chronische lich.beperking 10.00-10.45 uur Fitness zaal
Vrij Fitness 11.00-12.00 uur Fitness zaal
Streetdance 12-15 jaar 17.30-18.15 uur Aerobiczaal
Step 1 en Pump 18.30-18.15 uur Aerobiczaal
TRX training 19.30-20.15 uur Aerobiczaal
Zwanger en Fit (ness) 19.30-20.30 uur Fitness zaal
Vrij Fitness 17.30-19.30 uur Fitness zaal
Maandag

Maandag

Perfect Pilates 9.00-9.45 uur Aerobic zaal
Body en Mind 10.00-10.45 uur Aerobic zaal
Begeleid fitness 9.00-9.45 uur Fitness zaal
Vrij fitness 10-12 uur Fitness zaal
Body Sculpture 18.30-19.15 uur Aerobic zaal
Grit Series 19.30-20.15 uur Aerobic zaal
Bungee Fitness 20.30-21.15 uur Fitness zaal
Vrij Fitness 20.00-21.00 uur Fitness zaal
Outdoor Cycle Beat/spinning 20.00-20.45 uur Iepenloftitness